KONST / Litografier / Litografi 7245389
nr 724 5389
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Litografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), signerad, -89, motivets mått: 31x44
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:37:40
6/11 16:21:40
100 kr
6/11 23:52:32
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant